Close
beak

Lista radnych 

Duże litery Normalne litery Małe litery
Prześlij innym
OPUBLIKOWANY: PIĄTEK, 13 GRUDNIA 2013 - 14:32, Buczkowski Piotr
Bartelski Wojciech (mandat wygaszony uchwałą nr IV/36/2007 z 11.01.2007 r.)
Cieciura Adam
Cierpisz Zbigniew
Cieślikowski Jacek
Czekalski Paweł
Czerwosz Magdalena
Dominiak Bartosz
Figura Dariusz
Golimont Andrzej
Michał Grodzki Grodzki Michał
Gruszka Jolanta
Hoffman Marcin
Jastrzębski Marcin
Jaworski Lech
Johann Olga
Kalbarczyk Piotr
Kątna Mirosława
Kierwiński Marcin (mandat wygaszony uchwałą nr LXXXVI/2517/2010 z 15.07.2010 r.)
Klimaszewski Dariusz
Kobus Małgorzata
Krajewska-Hofman Wanda (objęcie mandatu zgodnie z uchwałą nr LXIII/1938/2009 z 8.10.2009 r.) 
Ligia Krajewska Krajewska Ligia
Krajewski Jarosław
Król Mieczysław
Kuncewicz Agnieszka
Kwiatkowski Adam
Lech Paweł
Lutomirska Dorota
Łukaszewicz Maria
Maciejowski Maciej
Makuch Marek
Malinowska-Grupińska Ewa
Marszałek Waldemar
Masny Ewa
Mazurek Piotr
Munio Katarzyna
Opara Jakub
Pabisiak Anna
Piechna-Więckiewicz Paulina
Rabczon Mariola
Rojszyk Marek
Ross Tadeusz (mandat wygaszony uchwałą nr XVIII/577/2007 z 8.11.2007 r.)
Rzewuski Wojciech (objęcie mandatu zgodnie z uchwałą nr XIX/624/2007 z 22.11.2007 r.) 
Sasak Joanna
Sheybal-Rostek Aleksandra (objęcie mandatu zgodnie z uchwałą nr XIX/625/2007 z 22.11.2007 r.) 
Starzyński Wojciech
Sybilski Tomasz
Szostakowski Jarosław
Szreder Maria
Świderski Edmund
Terlecki Paweł
Trębicka Zofia
Turowski Paweł
Tyszkiewicz Krzysztof (mandat wygaszony uchwałą nr XVIII/578/2007 z 8.11.2007 r.)
Wierzbicki Sebastian
Wojtera Stanisław
Wyszyński Maciej
Zakrzewska Małgorzata
Załęcka Małgorzata (mandat wygaszony uchwałą nr lX/1822/2009 z 27.08.2009 r.)
Zawadzka Barbara
Zbińkowska Dorota (objęcie mandatu zgodnie z uchwałą nr VI/37/2007 z 22.02.2007 r.) 
Zdzikot Tomasz
Żebrowska Alicja
Żuber-Zielicz Małgorzata

Wyróżnienia