Stołeczni radni na bulwarach i wystawie w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

OPUBLIKOWANY: PIĄTEK, 21 KWIETNIA 2017 - 16:00, Dardzińska Magdalena

W czwartek 21 kwietnia br. Radni m.st. Warszawy odwiedzili bulwary przy Centrum Nauki Kopernik i tymczasowej siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej. To kolejny fragment modernizowanego nabrzeża Wisły, który Zarząd Mienia m.st. Warszawy planuje udostępnić na przełomie maja i czerwca. Ostatni odcinek zagospodarowywanych brzegów Wisły, łączący się z Bulwarem Karskiego, powinien zostać oddany do użytku w okresie wakacyjnym. Obecnie na całej tej długości trwają jeszcze prace budowlane, m.in. przy obiektach pływających pełniących funkcję przystani i przystanków rzecznych. Będą mogły cumować tu nie tylko statki kontraktowane przez miasto, ale także łodzie rekreacyjne i barki usługowe. Po zakończeniu modernizacji wiślana promenada stanie się jednym z piękniejszych szlaków spacerowych w Warszawie.

Po obejrzeniu bulwarów stołeczni radni obejrzeli wystawę "Syrena herbem twym zwodnicza" w tymczasowej siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

fot. Zuzanna Sosnowska