Close
beak

Lista radnych 

Duże litery Normalne litery Małe litery
Prześlij innym
OPUBLIKOWANY: PONIEDZIAŁEK, 3 LISTOPADA 2014 - 16:19, Buczkowski Piotr
Bitner Michał
Chmielewska Izabela
Cieciura Adam
Cierpisz Zbigniew
Cieślikowski Jacek
Michał Czaykowski Czaykowski Michał
Czerwosz Magdalena
Dariusz Dolczewski  DolczewskiDariusz (mandat wygaszony
uchwałą nr XLI/1059/2012 z 30.08.2012 r.)
Dorosiński Rafał
Zbigniew Dubiel Dubiel Zbigniew
Dworczyk Michał
Figura Dariusz
Gajewska Aleksandra
Golimont Andrzej
Michał Grodzki Grodzki Michał
Gruszka Jolanta
Hoffman Marcin
Jakowicka Agnieszka  
Jaworski Lech
Jezierska Marta
Johann Olga
Kalbarczyk Piotr

 Jolanta Kasztelan

Kasztelan Jolanta (objęcie mandatu zgodnie z uchwałą nr LXXIII/1881/2013 z 12.12.2013r.) 
Ligia Krajewska Ligia Krajewska 
(mandat wygaszony uchwałą nr XXV/479/2011 z 13.10.2011 r.)
Krajewski Jarosław
Andrzej Kropiwnicki Kropiwnicki Andrzej
http://www.radawarszawy.um.warszawa.pl/rada/radni/KrolMieczyslaw/Strony/Profil.aspx

Król Mieczysław
(objęcie mandatu zgodnie z uchwałą nr XXVII/543/2011 z 17.11.2011 r.) 

Kwiatkowski Adam 
(mandat wygaszony uchwałą nr XXV/481/2011 z 13.10.2011 r.)
Paweł Lech Lech Paweł
Legierski Krystian
Dorota Lutomirska Lutomirska Dorota
Łukaszewicz Maria
Maciejowski Maciej
Maćkowiak Jarosława

Makles Agnieszka
(mandat wygaszony uchwałą nr LXXII/1862/2013 z 5.12.2013 r.)

Malinowska-Grupińska Ewa
Marszałek Waldemar
Masny-Askanas Ewa
Mazurek Piotr
Melak Andrzej
Nehrebecka-Byczewska Anna
Pabisiak Anna
Piechna-Więckiewicz Paulina
Mariola Rabczon  Rabczon-Mazowiecka Mariola (objęcie mandatu zgodnie z uchwałą nr XLII/1149/2012  z  20.09.2012 r.) 
Rzońca Marcin
Sekuła Szmajdzińska Małgorzata 
(mandat wygaszony uchwałą nr XXV/480/2011 z 13.10.2011 r.)
Aleksandra Sheybal-Rostek Sheybal-Rostek Aleksandra 
(objęcie mandatu zgodnie z uchwałą nr V/67/2010 z 16.12.2010 r.) 
Serzycki Michał
Sybilski Tomasz
Jarosław Szostakowski Szostakowski Jarosław
Szreder Maria
Szyszko Piotr 
Trębicka Zofia
Tysiąc Alicja
Wąsik Maciej  
Wierzbicki Sebastian
Wiśniewska-Najgebauer Joanna

Wujastyk Iwona
(objęcie mandatu zgodnie z uchwałą nr XXVI/499/2011 z 20.10.2011 r.) 

Wyszyński Maciej
Zakrzewska Małgorzata
Zbińkowska Dorota
Zdzikot Tomasz
Zygrzak Krzysztof 
(mandat wygaszony uchwałą nr III/4/2010 z 9.12.2010 r.)
Żebrowska Alicja
Bogdan Żuber
Żuber Bogdan
(objęcie mandatu zgodnie z uchwałą nr XXVI/500/2011 z 20.10.2011 r.)
Żuber-Zielicz Małgorzata

Wyróżnienia